Biedronka

Biedronka

Biedronka gazetka, strona 1 z 2

Termin 11. 9. 2026 – 12. 9. 2026

8 produktów na tej stronie: Mięso, wędliny i ryby, Owoce i warzywa, Nabiał i jaja

Biedronka gazetka, strona 1 z 2 — Karkówka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo Kraina Mięs, Pomidor malinowy polski układ… Powiększ obraz

Szukasz na tej stronie konkretnego produktu?

W aplikacji przejrzysz gazetkę, wyszukasz w niej produkt i jednym dotknięciem dodasz go do listy zakupów.

Otwórz w aplikacji

Produkty na stronie 1

Szukaj produktów w gazetkach… Szukaj
Ceny promocyjne z gazetki Biedronka, obowiązujące do 12. 9. 2026.
Produkt Ilość Cena regularna Cena promocyjna Rabat Oszczędzasz
Karkówka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo Kraina Mięs Dodaj do listy zakupów 1,00 zł/100 g 18,49 zł 9,99 zł −46 % Oszczędzasz 8,50 zł
Pomidor malinowy polski układany na wagę Zobacz inne promocje w kategorii pomidory Dodaj do listy zakupów 0,60 zł/100g 12,99 zł 5,99 zł −54 % Oszczędzasz 7,00 zł
Ser żółty Salami w plastrach Światowid Zobacz inne promocje w kategorii ser Dodaj do listy zakupów 300 g, 16,63 zł/kg 9,99 zł 4,99 zł −50 % Oszczędzasz 5,00 zł
Banan na wagę Zobacz inne promocje w kategorii banany Dodaj do listy zakupów 0.30 21/100 g 6,99 zł 2,99 zł −57 % Oszczędzasz 4,00 zł
Masło Ekstra Mleczna Dolina Zobacz inne promocje w kategorii masło Dodaj do listy zakupów 200 g, 4,95 zł/kg 4,99 zł 0,99 zł −80 % Oszczędzasz 4,00 zł
Szynka konserwowa Kraina Wędlin Zobacz inne promocje w kategorii szynka Dodaj do listy zakupów 200 g, 18,95 zł/kg 6,99 zł 3,79 zł −46 % Oszczędzasz 3,20 zł
Woda mineralna Muszynianka Zobacz inne promocje w kategorii woda mineralna Dodaj do listy zakupów 1,5l, 1,09 zł/l 1,99 zł 1,64 zł −18 % Oszczędzasz 0,35 zł
OLEJ WYBORNY Zobacz inne promocje w kategorii olej Dodaj do listy zakupów 1l 1,00 zł

Wszystkie gazetki Biedronka

Zacznij śledzić swoje oszczędności prosto w telefonie

Przeglądanie gazetek promocyjnych jest świetne. Jeszcze lepiej jest wiedzieć, ile udało się zaoszczędzić i wydać.

  • Lista z gazetki jednym kliknięciem Dotykasz produktu wprost w gazetce i już jest na liście zakupów — bez przepisywania nazw i cen.
  • Lista współdzielona z rodziną Jedna lista dla całego domu. Kto akurat jest w sklepie, odhacza — reszta widzi to od razu.
  • Alert cenowy na produkt Wybierz ulubiony produkt, a dostaniesz powiadomienie, gdy trafi do promocji.
  • Ile zaoszczędziłeś Przy każdych zakupach liczymy różnicę wobec zwykłej ceny — w miesiącu i w całym roku.
  • Statystyki i historia zakupów Wszystkie zakupy w jednym miejscu: ile wydałeś, ile zaoszczędziłeś i w której kategorii najwięcej.
  • Karty lojalnościowe w jednym miejscu Karty z portfela skanujesz raz, a przy kasie pokazujesz je już tylko w telefonie.
Szukaj produktów w gazetkach… Szukaj