Biedronka

Biedronka

Biedronka gazetka od 11. 9. do 12. 9. 2026

Termin 11. 9. 2026 – 12. 9. 2026

Najwięcej promocji
Produkty sypkie
Stron
2
Produktów z ceną
13
Najwyższy rabat
−80 %
Szukaj produktów w gazetkach… Szukaj

Najlepsze promocje z gazetki (11)

Ceny promocyjne z gazetki Biedronka, obowiązujące do 12. 9. 2026.
Produkt Ilość Cena regularna Cena promocyjna Rabat Oszczędzasz Strona
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Gusto, classico, tradizione italiana Zobacz inne promocje w kategorii kawa 1 kg 99,99 zł 59,99 zł −40 % Oszczędzasz 40,00 zł 2
Kawa rozpuszczalna MK Café Gold Zobacz inne promocje w kategorii kawa 175 g 34,99 zł 19,99 zł −43 % Oszczędzasz 15,00 zł 2
Karkówka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo Kraina Mięs 1,00 zł/100 g 18,49 zł 9,99 zł −46 % Oszczędzasz 8,50 zł 1
Pomidor malinowy polski układany na wagę Zobacz inne promocje w kategorii pomidory 0,60 zł/100g 12,99 zł 5,99 zł −54 % Oszczędzasz 7,00 zł 1
Ser żółty Salami w plastrach Światowid Zobacz inne promocje w kategorii ser 300 g, 16,63 zł/kg 9,99 zł 4,99 zł −50 % Oszczędzasz 5,00 zł 1
Banan na wagę Zobacz inne promocje w kategorii banany 0.30 21/100 g 6,99 zł 2,99 zł −57 % Oszczędzasz 4,00 zł 1
Masło Ekstra Mleczna Dolina Zobacz inne promocje w kategorii masło 200 g, 4,95 zł/kg 4,99 zł 0,99 zł −80 % Oszczędzasz 4,00 zł 1
Szynka konserwowa Kraina Wędlin Zobacz inne promocje w kategorii szynka 200 g, 18,95 zł/kg 6,99 zł 3,79 zł −46 % Oszczędzasz 3,20 zł 1
Woda Nałęczowianka niegazowana 1 l 2,49 zł 1,59 zł −36 % Oszczędzasz 0,90 zł 2
Cukier biały, Diamant, Polski Cukier, Królewski, Sweet Family Zobacz inne promocje w kategorii cukier 1 kg 1,99 zł 1,58 zł −21 % Oszczędzasz 0,41 zł 2
Woda mineralna Muszynianka Zobacz inne promocje w kategorii woda mineralna 1,5l, 1,09 zł/l 1,99 zł 1,64 zł −18 % Oszczędzasz 0,35 zł 1

To 11 najlepszych promocji — w gazetce jest ich 13

W aplikacji przejrzysz całą gazetkę, wyszukasz produkt i ustawisz alert cenowy.

Otwórz w aplikacji

Gazetka Biedronka zawiera 2 strony i 13 produktów w cenach promocyjnych, a obowiązuje do 12. 9. 2026. Największa oszczędność na jednym produkcie to 40,00 zł, najwyższy rabat w gazetce 80 %.

Najwięcej promocji znajdziesz w kategoriach Produkty sypkie (3), Mięso, wędliny i ryby (2) i Owoce i warzywa (2).

Wszystkie strony gazetki

Promocje na stronie 1

8 produktów na tej stronie: Mięso, wędliny i ryby, Owoce i warzywa, Nabiał i jaja

Biedronka gazetka, strona 1 z 2 — Karkówka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo Kraina Mięs, Pomidor malinowy polski układ…
  • Karkówka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo Kraina Mięs

    1,00 zł/100 g

    Oszczędzasz 8,50 zł
    9,99 zł 18,49 zł
  • Pomidor malinowy polski układany na wagę

    0,60 zł/100g

    Oszczędzasz 7,00 zł
    5,99 zł 12,99 zł
  • Ser żółty Salami w plastrach Światowid

    300 g, 16,63 zł/kg

    Oszczędzasz 5,00 zł
    4,99 zł 9,99 zł
  • Banan na wagę

    0.30 21/100 g

    Oszczędzasz 4,00 zł
    2,99 zł 6,99 zł
  • Masło Ekstra Mleczna Dolina

    200 g, 4,95 zł/kg

    Oszczędzasz 4,00 zł
    0,99 zł 4,99 zł
  • Szynka konserwowa Kraina Wędlin

    200 g, 18,95 zł/kg

    Oszczędzasz 3,20 zł
    3,79 zł 6,99 zł
  • Woda mineralna Muszynianka

    1,5l, 1,09 zł/l

    Oszczędzasz 0,35 zł
    1,64 zł 1,99 zł
  • OLEJ WYBORNY

    1l

    1,00 zł

Zobacz stronę 1 z 2

Promocje na stronie 2

5 produktów na tej stronie: Kawa i herbata, Produkty sypkie, Napoje

Biedronka gazetka, strona 2 z 2 — Kawa ziarnista Lavazza Crema e Gusto, classico, tradizione italiana, Kawa rozpuszczalna MK…
  • Kawa ziarnista Lavazza Crema e Gusto, classico, tradizione italiana

    1 kg

    Oszczędzasz 40,00 zł
    59,99 zł 99,99 zł
  • Kawa rozpuszczalna MK Café Gold

    175 g

    Oszczędzasz 15,00 zł
    19,99 zł 34,99 zł
  • Woda Nałęczowianka niegazowana

    1 l

    Oszczędzasz 0,90 zł
    1,59 zł 2,49 zł
  • Cukier biały, Diamant, Polski Cukier, Królewski, Sweet Family

    1 kg

    Oszczędzasz 0,41 zł
    1,58 zł 1,99 zł
  • Oliwa z oliwek Delicado Gallo

    500 ml

    15,00 zł

Zobacz stronę 2 z 2

Najczęstsze pytania

Do kiedy obowiązuje ta gazetka?

Gazetka Biedronka straciła ważność 12. 9. 2026 — podane ceny już nie obowiązują. Aktualną gazetkę znajdziesz na stronie sklepu.

Ile stron i produktów ma ta gazetka?

Gazetka ma 2 strony i 13 produktów w cenie promocyjnej. Wszystkie znajdziesz na tej stronie wraz z numerem strony.

Ile można zaoszczędzić na tej gazetce?

Największa oszczędność na jednym produkcie to 40,00 zł, a najwyższa obniżka w gazetce wynosi 80 %. Suma oszczędności z najlepszych promocji to 88,36 zł.

Kiedy ukaże się nowa gazetka Biedronka?

Nową gazetkę dodajemy, gdy tylko sklep ją opublikuje — zwykle co tydzień. Aktualna gazetka Biedronka jest zawsze na stronie sklepu.

Czy te ceny obowiązują we wszystkich sklepach?

Ceny i dostępność towaru mogą się różnić w zależności od sklepu. Dane pochodzą z gazetki Biedronka, wiążąca jest zawsze cena na miejscu.

Wszystkie gazetki Biedronka

Kolejne gazetki Biedronka

Gazetki innych sklepów

Zacznij śledzić swoje oszczędności prosto w telefonie

Przeglądanie gazetek promocyjnych jest świetne. Jeszcze lepiej jest wiedzieć, ile udało się zaoszczędzić i wydać.

  • Lista z gazetki jednym kliknięciem Dotykasz produktu wprost w gazetce i już jest na liście zakupów — bez przepisywania nazw i cen.
  • Lista współdzielona z rodziną Jedna lista dla całego domu. Kto akurat jest w sklepie, odhacza — reszta widzi to od razu.
  • Alert cenowy na produkt Wybierz ulubiony produkt, a dostaniesz powiadomienie, gdy trafi do promocji.
  • Ile zaoszczędziłeś Przy każdych zakupach liczymy różnicę wobec zwykłej ceny — w miesiącu i w całym roku.
  • Statystyki i historia zakupów Wszystkie zakupy w jednym miejscu: ile wydałeś, ile zaoszczędziłeś i w której kategorii najwięcej.
  • Karty lojalnościowe w jednym miejscu Karty z portfela skanujesz raz, a przy kasie pokazujesz je już tylko w telefonie.
Szukaj produktów w gazetkach… Szukaj