{"url":"https://promio.sk/pl/gazetka/biedronka-gazetka-od-11-9-2026-do-12-9-2026-2184","json_url":"https://promio.sk/pl/gazetka/biedronka-gazetka-od-11-9-2026-do-12-9-2026-2184.json","market":"pl","country":"PL","locale":"pl","currency":"PLN","status":"recently_expired","store":{"name":"Biedronka","url":"https://promio.sk/pl/gazetka/biedronka"},"leaflet":{"id":2184,"title":"Biedronka gazetka od 11. 9. do 12. 9. 2026","valid_from":"2026-09-11","valid_to":"2026-09-12","pages":2,"products":13},"savings":{"max_saving":{"amount_cents":4000,"currency":"PLN","formatted":"40,00 zł"},"total_top_saving":{"amount_cents":8836,"currency":"PLN","formatted":"88,36 zł"},"max_discount_percent":80},"top_products":[{"name":"Kawa ziarnista Lavazza Crema e Gusto, classico, tradizione italiana","quantity":"1 kg","price":{"amount_cents":5999,"currency":"PLN","formatted":"59,99 zł"},"original_price":{"amount_cents":9999,"currency":"PLN","formatted":"99,99 zł"},"saving":{"amount_cents":4000,"currency":"PLN","formatted":"40,00 zł"},"discount_percent":40,"category":"Kawa i herbata","page":2},{"name":"Kawa rozpuszczalna MK Café Gold","quantity":"175 g","price":{"amount_cents":1999,"currency":"PLN","formatted":"19,99 zł"},"original_price":{"amount_cents":3499,"currency":"PLN","formatted":"34,99 zł"},"saving":{"amount_cents":1500,"currency":"PLN","formatted":"15,00 zł"},"discount_percent":43,"category":"Kawa i herbata","page":2},{"name":"Karkówka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo Kraina Mięs","quantity":"1,00 zł/100 g","price":{"amount_cents":999,"currency":"PLN","formatted":"9,99 zł"},"original_price":{"amount_cents":1849,"currency":"PLN","formatted":"18,49 zł"},"saving":{"amount_cents":850,"currency":"PLN","formatted":"8,50 zł"},"discount_percent":46,"category":"Mięso, wędliny i ryby","page":1},{"name":"Pomidor malinowy polski układany na wagę","quantity":"0,60 zł/100g","price":{"amount_cents":599,"currency":"PLN","formatted":"5,99 zł"},"original_price":{"amount_cents":1299,"currency":"PLN","formatted":"12,99 zł"},"saving":{"amount_cents":700,"currency":"PLN","formatted":"7,00 zł"},"discount_percent":54,"category":"Owoce i warzywa","page":1},{"name":"Ser żółty Salami w plastrach Światowid","quantity":"300 g, 16,63 zł/kg","price":{"amount_cents":499,"currency":"PLN","formatted":"4,99 zł"},"original_price":{"amount_cents":999,"currency":"PLN","formatted":"9,99 zł"},"saving":{"amount_cents":500,"currency":"PLN","formatted":"5,00 zł"},"discount_percent":50,"category":"Nabiał i jaja","page":1},{"name":"Banan na wagę","quantity":"0.30 21/100 g","price":{"amount_cents":299,"currency":"PLN","formatted":"2,99 zł"},"original_price":{"amount_cents":699,"currency":"PLN","formatted":"6,99 zł"},"saving":{"amount_cents":400,"currency":"PLN","formatted":"4,00 zł"},"discount_percent":57,"category":"Owoce i warzywa","page":1},{"name":"Masło Ekstra Mleczna Dolina","quantity":"200 g, 4,95 zł/kg","price":{"amount_cents":99,"currency":"PLN","formatted":"0,99 zł"},"original_price":{"amount_cents":499,"currency":"PLN","formatted":"4,99 zł"},"saving":{"amount_cents":400,"currency":"PLN","formatted":"4,00 zł"},"discount_percent":80,"category":"Nabiał i jaja","page":1},{"name":"Szynka konserwowa Kraina Wędlin","quantity":"200 g, 18,95 zł/kg","price":{"amount_cents":379,"currency":"PLN","formatted":"3,79 zł"},"original_price":{"amount_cents":699,"currency":"PLN","formatted":"6,99 zł"},"saving":{"amount_cents":320,"currency":"PLN","formatted":"3,20 zł"},"discount_percent":46,"category":"Mięso, wędliny i ryby","page":1},{"name":"Woda Nałęczowianka niegazowana","quantity":"1 l","price":{"amount_cents":159,"currency":"PLN","formatted":"1,59 zł"},"original_price":{"amount_cents":249,"currency":"PLN","formatted":"2,49 zł"},"saving":{"amount_cents":90,"currency":"PLN","formatted":"0,90 zł"},"discount_percent":36,"category":"Napoje","page":2},{"name":"Cukier biały, Diamant, Polski Cukier, Królewski, Sweet Family","quantity":"1 kg","price":{"amount_cents":158,"currency":"PLN","formatted":"1,58 zł"},"original_price":{"amount_cents":199,"currency":"PLN","formatted":"1,99 zł"},"saving":{"amount_cents":41,"currency":"PLN","formatted":"0,41 zł"},"discount_percent":21,"category":"Produkty sypkie","page":2},{"name":"Woda mineralna Muszynianka","quantity":"1,5l, 1,09 zł/l","price":{"amount_cents":164,"currency":"PLN","formatted":"1,64 zł"},"original_price":{"amount_cents":199,"currency":"PLN","formatted":"1,99 zł"},"saving":{"amount_cents":35,"currency":"PLN","formatted":"0,35 zł"},"discount_percent":18,"category":"Napoje","page":1}],"categories":[{"name":"Produkty sypkie","slug":"produkty-sypkie","count":3},{"name":"Mięso, wędliny i ryby","slug":"mieso-wedliny-i-ryby","count":2},{"name":"Owoce i warzywa","slug":"owoce-i-warzywa","count":2},{"name":"Nabiał i jaja","slug":"nabial-i-jaja","count":2},{"name":"Napoje","slug":"napoje","count":2},{"name":"Kawa i herbata","slug":"kawa-i-herbata","count":2}],"pages":[{"number":1,"url":"https://promio.sk/pl/gazetka/biedronka-gazetka-od-11-9-2026-do-12-9-2026-2184/strona-1","products":8,"image":"https://promio.sk/storage/media/92146/000.jpg"},{"number":2,"url":"https://promio.sk/pl/gazetka/biedronka-gazetka-od-11-9-2026-do-12-9-2026-2184/strona-2","products":5,"image":"https://promio.sk/storage/media/92147/001.jpg"}],"generated_at":"2026-09-17T04:31:27+00:00","source":"Promio"}