Auchan

Auchan

Auchan gazetka od 17. 9. do 23. 9. 2026

Termin 17. 9. 2026 – 23. 9. 2026

Najwięcej promocji
Dom i ogród, majsterkowanie
Stron
41
Produktów z ceną
271
Najwyższy rabat
−77 %
Szukaj produktów w gazetkach… Szukaj

Najlepsze promocje z gazetki (20)

Ceny promocyjne z gazetki Auchan, obowiązujące do 23. 9. 2026.
Produkt Ilość Cena regularna Cena promocyjna Rabat Oszczędzasz Strona
ŻELIWNA PATELNIA DO DUSZENIA 26 CM-KREMOWY LUB CZARNY 809,99 zł 299,99 zł −63 % Oszczędzasz 510,00 zł 7
POJEMNIK NA SZTUĆCE KREMOWY LUB CZARNY 639,99 zł 229,99 zł −64 % Oszczędzasz 410,00 zł 7
Suszarka z pompą ciepła Qilive Q.6166 8 KG 1 649,00 zł 1 299,00 zł −21 % Oszczędzasz 350,00 zł 35
Air fryer, frytownica beztłuszczowa Bosch MAFS2462B 6,1 L 599,00 zł 299,00 zł −50 % Oszczędzasz 300,00 zł 34
ŻELIWNA PATELNIA GRILLOWA 26 CM-KREMOWY LUB CZARNY 389,99 zł 179,99 zł −54 % Oszczędzasz 210,00 zł 7
SZTUĆCE OBIADOWE ZESTAW 4-CZĘŚCIOWY 149,99 zł 39,99 zł −73 % Oszczędzasz 110,00 zł 7
NÓŻ DO STEKÓW ZESTAW 2-CZĘŚCIOWY 129,99 zł 29,99 zł −77 % Oszczędzasz 100,00 zł 7
LED TV 32" Qilive 32H231/H251B 32" 499,00 zł 399,00 zł −20 % Oszczędzasz 100,00 zł 36
Urządzenie wielofunkcyjne Canon G3410 599,00 zł 499,00 zł −17 % Oszczędzasz 100,00 zł 37
FORMA DO TARTY Ø 27 CM 169,99 zł 79,99 zł −53 % Oszczędzasz 90,00 zł 7
NACZYNIE DO ZAPIEKANIA 29 x 22 CM 169,99 zł 79,99 zł −53 % Oszczędzasz 90,00 zł 7
Mop ze spryskiwaczem 1-2 Spray Max Box Vileda 179,99 zł 99,99 zł −44 % Oszczędzasz 80,00 zł 28
Maszynka do mielenia ZELMER ZMM4048B 399,00 zł 319,00 zł −20 % Oszczędzasz 80,00 zł 34
POJEMNIK DO PRZECHOWYWANIA ROZM.: S-KREMOWY LUB CZARNY 99,99 zł 24,99 zł −75 % Oszczędzasz 75,00 zł 7
Odkurzacz workowy MPM MOD-52 239,00 zł 179,99 zł −25 % Oszczędzasz 59,01 zł 34
Kurtka męska techniczna typu parka, na polarze rozm.: S-3XL 155,00 zł 110,00 zł −29 % Oszczędzasz 45,00 zł 32
Kurtka damska lub męska typu puffy rozm.: S-3XL 135,00 zł 90,00 zł −33 % Oszczędzasz 45,00 zł 33
Stacja multimedialna Tracer CR-PLAY 7.0 259,00 zł 219,00 zł −15 % Oszczędzasz 40,00 zł 37
Lokosuszarka 5 w 1 Qilive Q.7880 146,99 zł 109,00 zł −26 % Oszczędzasz 37,99 zł 35
Kapsułki do zmywarek lemon 35-45 szt., wybrane rodzaje (1,29-1,00 zł/szt.) 74,98 zł 44,98 zł −40 % Oszczędzasz 30,00 zł 29

To 20 najlepszych promocji — w gazetce jest ich 271

W aplikacji przejrzysz całą gazetkę, wyszukasz produkt i ustawisz alert cenowy.

Otwórz w aplikacji

Gazetka Auchan zawiera 41 stron i 271 produktów w cenach promocyjnych, a obowiązuje do 23. 9. 2026. Największa oszczędność na jednym produkcie to 510,00 zł, najwyższy rabat w gazetce 77 %.

Najwięcej promocji znajdziesz w kategoriach Dom i ogród, majsterkowanie (40), Drogeria i kosmetyki (27) i Elektronika i AGD (21).

Wszystkie strony gazetki

Promocje na stronie 1

5 produktów na tej stronie: Produkty sypkie, Mięso, wędliny i ryby, Owoce i warzywa

Auchan gazetka, strona 1 z 41 — Oliwa extra virgin 500 ml, koroneiki, arbequina, picual, hojiblanca lub niefiltrowana, Polęd…
  • Oliwa extra virgin 500 ml, koroneiki, arbequina, picual, hojiblanca lub niefiltrowana

    500 ml

    Oszczędzasz 10,40 zł
    15,59 zł 25,99 zł
  • Polędwiczki wieprzowe Dział Samoobsługi

    kg

    Oszczędzasz 7,09 zł
    25,89 zł 32,98 zł
  • Papryka czerwona luzem, kraj pochodzenia: Polska

    kg

    Oszczędzasz 6,10 zł
    5,89 zł 11,99 zł
  • Jaja kur z wolnego wybiegu, Kurka Wolna 10 szt., klasa wagowa M

    10 szt.

    Oszczędzasz 4,54 zł
    8,95 zł 13,49 zł
  • Napój gazowany Coca-Cola, Fanta lub Sprite 200 ml, wybrane rodzaje

    200 ml

    Oszczędzasz 0,78 zł
    2,50 zł 3,28 zł

Zobacz stronę 1 z 41

Promocje na stronie 2

3 produktów na tej stronie: Kawa i herbata, Słodycze i przekąski, Owoce i warzywa

Auchan gazetka, strona 2 z 41 — Kawa mielona Lavazza Qualità Oro, Pistacje solone lub niesolone Helio, Brokuł
  • Kawa mielona Lavazza Qualità Oro

    250 g

    Oszczędzasz 8,40 zł
    19,58 zł 27,98 zł
  • Pistacje solone lub niesolone Helio

    100 g

    Oszczędzasz 2,60 zł
    4,99 zł 7,59 zł
  • Brokuł

    Oszczędzasz 2,49 zł
    3,49 zł 5,98 zł

Zobacz stronę 2 z 41

Promocje na stronie 3

2 produktów na tej stronie: Drogeria i kosmetyki, Nabiał i jaja

Auchan gazetka, strona 3 z 41 — Zawieszki do toalet Bref, Masło Łaciate ekstra
  • Zawieszki do toalet Bref

    3 x 42 g, 3 x 50 g lub 4 x 50 g

    Oszczędzasz 7,10 zł
    14,88 zł 21,98 zł
  • Masło Łaciate ekstra

    200 g

    Oszczędzasz 2,13 zł
    3,45 zł 5,58 zł

Zobacz stronę 3 z 41

Promocje na stronie 4

6 produktów na tej stronie: Owoce i warzywa

Auchan gazetka, strona 4 z 41 — Winogrona bezpestkowe jasne, Por, Śliwki ciemne President
  • Winogrona bezpestkowe jasne

    500 g

    Oszczędzasz 3,54 zł
    4,45 zł 7,99 zł
  • Por

    Oszczędzasz 2,50 zł
    4,49 zł 6,99 zł
  • Śliwki ciemne President

    Oszczędzasz 2,10 zł
    3,89 zł 5,99 zł
  • Sałata zielona: dębolistna, karbowana lub batawska

    Oszczędzasz 2,10 zł
    3,89 zł 5,99 zł
  • Pomidory malinowe

    4 sztuki

    Oszczędzasz 2,00 zł
    5,99 zł 7,99 zł
  • Awokado

    Oszczędzasz 1,94 zł
    2,95 zł 4,89 zł

Zobacz stronę 4 z 41

Promocje na stronie 5

6 produktów na tej stronie: Napoje, Słodycze i przekąski, Garmaż i dania chłodzone

Auchan gazetka, strona 5 z 41 — Sok Andros z pomarańczy lub klementynek, Orzechy laskowe łuskane Makar, Ogórki małosolne
  • Sok Andros z pomarańczy lub klementynek

    1,5 l

    Oszczędzasz 7,20 zł
    16,79 zł 23,99 zł
  • Orzechy laskowe łuskane Makar

    500 g

    Oszczędzasz 7,00 zł
    42,99 zł 49,99 zł
  • Ogórki małosolne

    1,1 kg (1100 g)

    Oszczędzasz 4,00 zł
    6,99 zł 10,99 zł
  • Zioła w doniczce lubczyk, bazylia, mięta, kolendra, szczypior, pietruszka lub tymianek

    Oszczędzasz 1,80 zł
    5,19 zł 6,99 zł
  • Bio kapusta kiszona Sątyrz

    450 g

    Oszczędzasz 1,00 zł
    8,99 zł 9,99 zł
  • Miks sałat

    120-140 g

    Oszczędzasz 0,70 zł
    3,19 zł 3,89 zł

Zobacz stronę 5 z 41

Promocje na stronie 6

1 produktów na tej stronie: Zabawki i gry

Auchan gazetka, strona 6 z 41 — MAŁY RUDZIK
  • MAŁY RUDZIK

    5,00 zł

Zobacz stronę 6 z 41

Promocje na stronie 7

8 produktów na tej stronie: Dom i ogród, majsterkowanie

Auchan gazetka, strona 7 z 41 — ŻELIWNA PATELNIA DO DUSZENIA, POJEMNIK NA SZTUĆCE KREMOWY LUB CZARNY, ŻELIWNA PATELNIA GRILL…
  • ŻELIWNA PATELNIA DO DUSZENIA

    26 CM-KREMOWY LUB CZARNY

    Oszczędzasz 510,00 zł
    299,99 zł 809,99 zł
  • POJEMNIK NA SZTUĆCE KREMOWY LUB CZARNY

    Oszczędzasz 410,00 zł
    229,99 zł 639,99 zł
  • ŻELIWNA PATELNIA GRILLOWA

    26 CM-KREMOWY LUB CZARNY

    Oszczędzasz 210,00 zł
    179,99 zł 389,99 zł
  • SZTUĆCE OBIADOWE ZESTAW

    4-CZĘŚCIOWY

    Oszczędzasz 110,00 zł
    39,99 zł 149,99 zł
  • NÓŻ DO STEKÓW ZESTAW

    2-CZĘŚCIOWY

    Oszczędzasz 100,00 zł
    29,99 zł 129,99 zł
  • FORMA DO TARTY

    Ø 27 CM

    Oszczędzasz 90,00 zł
    79,99 zł 169,99 zł
  • NACZYNIE DO ZAPIEKANIA

    29 x 22 CM

    Oszczędzasz 90,00 zł
    79,99 zł 169,99 zł
  • POJEMNIK DO PRZECHOWYWANIA ROZM.: S-KREMOWY LUB CZARNY

    Oszczędzasz 75,00 zł
    24,99 zł 99,99 zł

Zobacz stronę 7 z 41

Promocje na stronie 8

8 produktów na tej stronie: Książki, gazety i artykuły papiernicze, Napoje, Dekoracje i artykuły świąteczne

Auchan gazetka, strona 8 z 41 — Isoactive, Kadzidełka pyłkowe, Marker permanentny czarny Hipernet
  • Isoactive

    31,5-40 g

    Oszczędzasz 0,78 zł
    1,00 zł 1,78 zł
  • Kadzidełka pyłkowe

    8 szt.

    Oszczędzasz 0,59 zł
    1,00 zł 1,59 zł
  • Marker permanentny czarny Hipernet

    Oszczędzasz 0,49 zł
    1,00 zł 1,49 zł
  • Siatka ścierna Hipernet

    Oszczędzasz 0,49 zł
    1,00 zł 1,49 zł
  • Jogurt owocowy Serduszko

    125 g

    Oszczędzasz 0,48 zł
    1,00 zł 1,48 zł
  • Bułka z dynią

    60 g lub 80 g

    Oszczędzasz 0,39 zł
    1,00 zł 1,39 zł
  • Biszkopty Lubisie

    30 g

    Oszczędzasz 0,17 zł
    1,00 zł 1,17 zł
  • Teczka A4

    1,00 zł

Zobacz stronę 8 z 41

Promocje na stronie 9

9 produktów na tej stronie: Dom i ogród, majsterkowanie, Motoryzacja, Pieczywo

Auchan gazetka, strona 9 z 41 — Zestaw bezpieczników płytkowych, Croissant z nadzieniem malinowym, Łamigłówki dla dzieci
  • Zestaw bezpieczników płytkowych

    10 szt.

    Oszczędzasz 1,99 zł
    2,00 zł 3,99 zł
  • Croissant z nadzieniem malinowym

    79 g

    Oszczędzasz 0,99 zł
    2,00 zł 2,99 zł
  • Łamigłówki dla dzieci

    Oszczędzasz 0,99 zł
    2,00 zł 2,99 zł
  • Tarcza do cięcia blachy

    115 x 1 mm lub 125 x 1 mm

    Oszczędzasz 0,99 zł
    2,00 zł 2,99 zł
  • Okrągły pojemnik z pokrywką do deserów

    200 ml lub 750 ml

    Oszczędzasz 0,89 zł
    2,00 zł 2,89 zł
  • Fontanna tortowa

    12 cm

    Oszczędzasz 0,89 zł
    2,00 zł 2,89 zł
  • Kasz gryczana prażona

    4 x 100 g

    Oszczędzasz 0,79 zł
    2,00 zł 2,79 zł
  • Klej w sztyfcie

    21 g

    Oszczędzasz 0,49 zł
    2,00 zł 2,49 zł
  • Gąbka do kąpieli i masażu Ocean Motyl

    Oszczędzasz 0,39 zł
    2,00 zł 2,39 zł

Zobacz stronę 9 z 41

Promocje na stronie 10

9 produktów na tej stronie: Napoje, Dom i ogród, majsterkowanie, Drogeria i kosmetyki

Auchan gazetka, strona 10 z 41 — Dozownik na mydło, Szpinak Frosta siekany lub w liściach, Zapach samochodowy Art
  • Dozownik na mydło

    17 x 6 cm

    Oszczędzasz 3,99 zł
    3,00 zł 6,99 zł
  • Szpinak Frosta siekany lub w liściach

    300-450 g

    Oszczędzasz 1,98 zł
    3,00 zł 4,98 zł
  • Zapach samochodowy Art

    Oszczędzasz 1,49 zł
    3,00 zł 4,49 zł
  • Napój gazowany Pepsi, Mirinda, 7UP, Mountain Dew

    330 ml

    Oszczędzasz 0,98 zł
    3,00 zł 3,98 zł
  • Worki na śmieci łatwo wiązane

    35 l, 30 szt.

    Oszczędzasz 0,89 zł
    3,00 zł 3,89 zł
  • Rękawice Drel powlekane nitrylem

    rozm.: 10

    Oszczędzasz 0,69 zł
    3,00 zł 3,69 zł
  • Blok techniczny kolorowy

    A4, 10 kartek

    Oszczędzasz 0,49 zł
    3,00 zł 3,49 zł
  • Izotoniki Drinks for life® ENERGY

    4-9 g

    Oszczędzasz 0,38 zł
    3,00 zł 3,38 zł
  • Salami

    50 g, 4 rodzaje

    3,00 zł

Zobacz stronę 10 z 41

Promocje na stronie 11

9 produktów na tej stronie: Zdrowa żywność i produkty specjalne, Dom i ogród, majsterkowanie, Drogeria i kosmetyki

Auchan gazetka, strona 11 z 41 — Ser kremowy w plastrach Hochland, Czekolada Milka, Elektrolity Activlab
  • Ser kremowy w plastrach Hochland

    130 g

    Oszczędzasz 2,98 zł
    4,00 zł 6,98 zł
  • Czekolada Milka

    85-100 g

    Oszczędzasz 2,98 zł
    4,00 zł 6,98 zł
  • Elektrolity Activlab

    20 tabl.

    Oszczędzasz 1,98 zł
    4,00 zł 5,98 zł
  • Serwetki

    16 szt., 33 x 33 cm

    Oszczędzasz 1,49 zł
    4,00 zł 5,49 zł
  • Filiżanka szklana

    300 ml

    Oszczędzasz 1,39 zł
    4,00 zł 5,39 zł
  • Karma mokra dla psa Bult

    500 g

    Oszczędzasz 0,99 zł
    4,00 zł 4,99 zł
  • Plastry z opatrunkiem Salvequick

    20 szt.

    Oszczędzasz 0,99 zł
    4,00 zł 4,99 zł
  • Olimp Chela-Mag B6 Skurcz Shot Sport Edition

    25 ml

    Oszczędzasz 0,98 zł
    4,00 zł 4,98 zł
  • Płyn do mycia naczyń Ludwik

    450 g

    Oszczędzasz 0,68 zł
    4,00 zł 4,68 zł

Zobacz stronę 11 z 41

Promocje na stronie 12

9 produktów na tej stronie: Dom i ogród, majsterkowanie, Zdrowa żywność i produkty specjalne, Zabawki i gry

Auchan gazetka, strona 12 z 41 — Zapalarka Slim, Miecz świetlny na baterie, Zestaw wkrętaków precyzyjnych Drel
  • Zapalarka Slim

    Oszczędzasz 3,59 zł
    5,00 zł 8,59 zł
  • Miecz świetlny na baterie

    Oszczędzasz 2,99 zł
    5,00 zł 7,99 zł
  • Zestaw wkrętaków precyzyjnych Drel

    11 szt.

    Oszczędzasz 1,99 zł
    5,00 zł 6,99 zł
  • Klamerki do bielizny

    10 szt.

    Oszczędzasz 0,99 zł
    5,00 zł 5,99 zł
  • Tabletki musujące Krüger Vital Power

    80-90 g/20 szt.

    Oszczędzasz 0,98 zł
    5,00 zł 5,98 zł
  • Super body active WPC

    30 g

    Oszczędzasz 0,78 zł
    5,00 zł 5,78 zł
  • Pasta Colgate

    75 ml

    Oszczędzasz 0,74 zł
    5,00 zł 5,74 zł
  • Książeczki dla dzieci różne rodzaje

    5,00 zł
  • Worki do odkurzaczy: Zelmer, Philips, Electrolux, Amica

    5,00 zł

Zobacz stronę 12 z 41

Promocje na stronie 13

10 produktów na tej stronie: Dom i ogród, majsterkowanie, Drogeria i kosmetyki, Motoryzacja

Auchan gazetka, strona 13 z 41 — Gąbka do mycia samochodu XXXL, Chusteczki On the Go WaterWipes, Boczek w plastrach wędzony …
  • Gąbka do mycia samochodu XXXL

    Oszczędzasz 3,99 zł
    6,00 zł 9,99 zł
  • Chusteczki On the Go WaterWipes

    10 szt.

    Oszczędzasz 1,99 zł
    6,00 zł 7,99 zł
  • Boczek w plastrach wędzony lub parzony, Morliny

    150 g

    Oszczędzasz 1,98 zł
    6,00 zł 7,98 zł
  • Fasolka w sosie Heinz

    390-415 g

    Oszczędzasz 1,98 zł
    6,00 zł 7,98 zł
  • Tarka czworoboczna

    Oszczędzasz 0,99 zł
    6,00 zł 6,99 zł
  • Gniotek słodka kapibara

    Oszczędzasz 0,99 zł
    6,00 zł 6,99 zł
  • Lusterko łazienkowe stojące lub zasłona prysznicowa

    Oszczędzasz 0,99 zł
    6,00 zł 6,99 zł
  • Baton Olimp Mr Zerro Protein Bar malina

    50 g

    Oszczędzasz 0,98 zł
    6,00 zł 6,98 zł
  • Ręczniki kuchenne Regina

    2 rolki

    6,00 zł
  • Komplet 6 szklanek Americana

    240 ml

    6,00 zł

Zobacz stronę 13 z 41

Promocje na stronie 14

9 produktów na tej stronie: Produkty sypkie, Dom i ogród, majsterkowanie, Odzież, obuwie i tekstylia

Auchan gazetka, strona 14 z 41 — Dywanik łazienkowy, Zabawka odstresowująca Tangle zwierzątko, Suplementy Activlab L-KARNI T…
  • Dywanik łazienkowy

    40 x 60 cm

    Oszczędzasz 5,89 zł
    7,00 zł 12,89 zł
  • Zabawka odstresowująca Tangle zwierzątko

    Oszczędzasz 3,99 zł
    8,00 zł 11,99 zł
  • Suplementy Activlab L-KARNI TYNA EXTRA

    30 kapsułek

    Oszczędzasz 3,98 zł
    7,00 zł 10,98 zł
  • Przyprawa warzywna do potraw Vegeta Natur

    300 g

    Oszczędzasz 2,98 zł
    8,00 zł 10,98 zł
  • Kluski śląskie, gnocchi lub kopytka Auchan

    400 g

    Oszczędzasz 1,89 zł
    7,00 zł 8,89 zł
  • Herbata Dilmah

    20 torebek, wybrane rodzaje

    Oszczędzasz 1,58 zł
    7,00 zł 8,58 zł
  • Ubijak do ziemniaków lub ubijaczka sprężynowa

    Oszczędzasz 0,99 zł
    7,00 zł 7,99 zł
  • Dozownik/spray do oleju

    470 ml

    Oszczędzasz 0,99 zł
    8,00 zł 8,99 zł
  • Mango lub ananas Auchan KAWALKI

    400 g

    8,00 zł

Zobacz stronę 14 z 41

Promocje na stronie 15

8 produktów na tej stronie: Dom i ogród, majsterkowanie, Książki, gazety i artykuły papiernicze, Elektronika i AGD

Auchan gazetka, strona 15 z 41 — Lampa warsztatowa LED mini 3 W, Farby plakatowe, Kabel HDMI Msonic ML1819NK
  • Lampa warsztatowa LED mini 3 W

    Oszczędzasz 9,99 zł
    10,00 zł 19,99 zł
  • Farby plakatowe

    12 kolorów, 20 ml

    Oszczędzasz 4,99 zł
    9,00 zł 13,99 zł
  • Kabel HDMI Msonic ML1819NK

    1,5 m

    Oszczędzasz 4,99 zł
    10,00 zł 14,99 zł
  • Ramka pod tablicę

    Oszczędzasz 2,99 zł
    9,00 zł 11,99 zł
  • Pojemnik na artykuły sypkie Curver

    1,7 l

    Oszczędzasz 2,49 zł
    10,00 zł 12,49 zł
  • Papier toaletowy Auchan

    3-warstwowy, 4 rolki

    Oszczędzasz 1,49 zł
    9,00 zł 10,49 zł
  • Keksówka nieprzywieralna

    25 x 18 x 8 cm

    Oszczędzasz 1,49 zł
    10,00 zł 11,49 zł
  • Książki

    10,00 zł

Zobacz stronę 15 z 41

Promocje na stronie 16

7 produktów na tej stronie: Mięso, wędliny i ryby

Auchan gazetka, strona 16 z 41 — Łosoś, porcja, Wątroby kurcząt luzem, Mięso mielone wieprzowe
  • Łosoś, porcja

    150 g

    Oszczędzasz 10,00 zł
    13,90 zł 23,90 zł
  • Wątroby kurcząt luzem

    Oszczędzasz 3,40 zł
    5,90 zł 9,30 zł
  • Mięso mielone wieprzowe

    400 g

    Oszczędzasz 3,00 zł
    9,99 zł 12,99 zł
  • Tatar wołowy

    200 g

    Oszczędzasz 3,00 zł
    8,99 zł 11,99 zł
  • Mięso mielone z indyka na kotlety

    500 g

    Oszczędzasz 2,50 zł
    9,98 zł 12,48 zł
  • Kaczka ze ściółki z jabłkiem i żurawina

    Oszczędzasz 2,01 zł
    17,98 zł 19,99 zł
  • Miętus, polędwica bez skóry

    100 g

    Oszczędzasz 1,00 zł
    8,99 zł 9,99 zł

Zobacz stronę 16 z 41

Promocje na stronie 17

7 produktów na tej stronie: Pieczywo, Mięso, wędliny i ryby, Słodycze i wyroby piekarnicze

Auchan gazetka, strona 17 z 41 — Słój pełen ryby, Węgorz wędzony na gorąco, Bagietka z masłem i czosnkiem
  • Słój pełen ryby

    650 g

    Oszczędzasz 4,50 zł
    23,99 zł 28,49 zł
  • Węgorz wędzony na gorąco

    100 g

    Oszczędzasz 1,30 zł
    9,69 zł 10,99 zł
  • Bagietka z masłem i czosnkiem

    165 g

    Oszczędzasz 1,10 zł
    2,49 zł 3,59 zł
  • Chałka

    350 g

    Oszczędzasz 1,00 zł
    5,99 zł 6,99 zł
  • Rwaniec drożdżowy

    350 g

    Oszczędzasz 1,00 zł
    5,99 zł 6,99 zł
  • Bagietka fintes

    350 g

    Oszczędzasz 0,40 zł
    3,59 zł 3,99 zł
  • Rolada bananowa

    36,90 zł

Zobacz stronę 17 z 41

Promocje na stronie 18

6 produktów na tej stronie: Mięso, wędliny i ryby

Auchan gazetka, strona 18 z 41 — Kiełbasa śląska z szynki, Sokołów, Kiełbasa żywiecka sucha, Krakus, Wędliny w plastrach pod…
  • Kiełbasa śląska z szynki, Sokołów

    500 g

    Oszczędzasz 3,99 zł
    9,99 zł 13,98 zł
  • Kiełbasa żywiecka sucha, Krakus

    460 g

    Oszczędzasz 3,49 zł
    17,99 zł 21,48 zł
  • Wędliny w plastrach podsuszane lub zimnym dymem wędzone

    80 g

    Oszczędzasz 2,00 zł
    5,99 zł 7,99 zł
  • Frankfurterki klasyczne lub serowe, JBB

    240 g

    Oszczędzasz 1,99 zł
    7,99 zł 9,98 zł
  • Polędwica sopocka lub baleron

    100 g

    Oszczędzasz 0,81 zł
    2,69 zł 3,50 zł
  • Boczek wędzony na zimno

    100 g

    Oszczędzasz 0,60 zł
    4,30 zł 4,90 zł

Zobacz stronę 18 z 41

Promocje na stronie 19

7 produktów na tej stronie: Nabiał i jaja

Auchan gazetka, strona 19 z 41 — Serek kremowy Castello, Mascarpone, Ser Kasztelan, OSM Sierpc
  • Serek kremowy Castello

    125 g

    Oszczędzasz 3,50 zł
    7,99 zł 11,49 zł
  • Mascarpone

    500 g

    Oszczędzasz 3,20 zł
    12,79 zł 15,99 zł
  • Ser Kasztelan, OSM Sierpc

    135 g

    Oszczędzasz 2,20 zł
    5,49 zł 7,69 zł
  • Serek puszysty Tartare

    140 g

    Oszczędzasz 1,99 zł
    4,99 zł 6,98 zł
  • Ser maasdam holenderski Euroser

    100 g

    Oszczędzasz 1,89 zł
    3,59 zł 5,48 zł
  • Ser Włoszczowski, OSM Włoszczowa

    100 g

    Oszczędzasz 1,10 zł
    2,49 zł 3,59 zł
  • Ser Złoty Mazur, SM Mlekpol

    100 g

    Oszczędzasz 0,56 zł
    2,69 zł 3,25 zł

Zobacz stronę 19 z 41

Promocje na stronie 20

7 produktów na tej stronie: Produkty mrożone, Garmaż i dania chłodzone

Auchan gazetka, strona 20 z 41 — Tilapia, filet bez skóry mrożony, Family Fish, Lody wege Valsoia, Lody Nick's
  • Tilapia, filet bez skóry mrożony, Family Fish

    Oszczędzasz 8,91 zł
    14,99 zł 23,90 zł
  • Lody wege Valsoia

    480-516 ml

    Oszczędzasz 5,40 zł
    13,99 zł 19,39 zł
  • Lody Nick's

    473 ml

    Oszczędzasz 4,00 zł
    18,99 zł 22,99 zł
  • Mieszanka warzyw Hortex

    450 g

    Oszczędzasz 2,10 zł
    4,88 zł 6,98 zł
  • Zapiekanka Proste Historie

    200 g

    Oszczędzasz 1,49 zł
    3,99 zł 5,48 zł
  • Knedle z nadzieniem morelowym lub pierogi z serem lub z kapustą i grzybami Auchan

    450 g

    Oszczędzasz 1,21 zł
    6,78 zł 7,99 zł
  • Krewetki blanszowane

    200 g

    14,49 zł

Zobacz stronę 20 z 41

Promocje na stronie 21

7 produktów na tej stronie: Nabiał i jaja, Napoje

Auchan gazetka, strona 21 z 41 — Margaryna Delma, wybrane rodzaje, Twaróg klinek Mlekovita, różne rodzaje, Mleko UHT 1,5% tł.
  • Margaryna Delma, wybrane rodzaje

    450 g

    Oszczędzasz 2,04 zł
    4,25 zł 6,29 zł
  • Twaróg klinek Mlekovita, różne rodzaje

    230 g

    Oszczędzasz 1,74 zł
    3,95 zł 5,69 zł
  • Mleko UHT 1,5% tł.

    1 l

    Oszczędzasz 1,43 zł
    2,55 zł 3,98 zł
  • Napój proteinowy

    330 ml

    Oszczędzasz 1,31 zł
    5,18 zł 6,49 zł
  • Jogurt Pierot, różne smaki

    150 g

    Oszczędzasz 1,04 zł
    2,35 zł 3,39 zł
  • Słynne MR

    250 g

    Oszczędzasz 0,93 zł
    3,25 zł 4,18 zł
  • Jogurt naturalny Zott

    180 g

    1,45 zł

Zobacz stronę 21 z 41

Promocje na stronie 22

7 produktów na tej stronie: Słodycze i przekąski, Kawa i herbata, Produkty sypkie

Auchan gazetka, strona 22 z 41 — Kawa ziarnista MK Café Premium, Gumy czaszka Sweet'n Fun, Czekolada Lindt
  • Kawa ziarnista MK Café Premium

    1 kg

    Oszczędzasz 29,00 zł
    54,98 zł 83,98 zł
  • Gumy czaszka Sweet'n Fun

    96 g

    Oszczędzasz 9,00 zł
    19,99 zł 28,99 zł
  • Czekolada Lindt

    50-100 g

    Oszczędzasz 2,99 zł
    12,99 zł 15,98 zł
  • Poduszki zbożowe z nadzieniem

    275 g

    Oszczędzasz 2,10 zł
    4,89 zł 6,99 zł
  • Pianki lub żelki Nestlé

    80-90 g

    Oszczędzasz 1,20 zł
    3,99 zł 5,19 zł
  • Ciastka Celpol wesołe dynie lub czaszki

    200 g

    7,49 zł
  • Wafelek Knoppers

    25 g

    1,25 zł

Zobacz stronę 22 z 41

Promocje na stronie 23

7 produktów na tej stronie: Produkty sypkie, Słodycze i przekąski

Auchan gazetka, strona 23 z 41 — Miód nektarowy wielokwiatowy, Granola OneDayMore, Cukier trzcinowy Diamant
  • Miód nektarowy wielokwiatowy

    870 g

    Oszczędzasz 5,00 zł
    14,99 zł 19,99 zł
  • Granola OneDayMore

    400 g

    Oszczędzasz 4,52 zł
    9,97 zł 14,49 zł
  • Cukier trzcinowy Diamant

    1 kg

    Oszczędzasz 2,39 zł
    7,09 zł 9,48 zł
  • Chipsy Lay's Max lub Oven Baked

    110-120 g

    Oszczędzasz 2,30 zł
    5,98 zł 8,28 zł
  • Dżem Łowicz

    200 g

    Oszczędzasz 1,75 zł
    5,23 zł 6,98 zł
  • Paluszki Lajkonik

    150-200 g

    Oszczędzasz 1,47 zł
    3,41 zł 4,88 zł
  • Prażynki solone, paprykowe lub bekonowe

    84 g

    1,99 zł

Zobacz stronę 23 z 41

Promocje na stronie 24

7 produktów na tej stronie: Produkty sypkie, Artykuły dla zwierząt, Mięso, wędliny i ryby

Auchan gazetka, strona 24 z 41 — Sucha karma dla kota Purina One, Filety z makreli w sosie King Oscar, Ketchup Pudliszki łag…
  • Sucha karma dla kota Purina One

    600-800 g

    Oszczędzasz 8,80 zł
    13,98 zł 22,78 zł
  • Filety z makreli w sosie King Oscar

    160 g (80-90 g po odsączeniu)

    Oszczędzasz 2,79 zł
    5,75 zł 8,54 zł
  • Ketchup Pudliszki łagodny lub pikantny

    700 g

    Oszczędzasz 2,00 zł
    6,98 zł 8,98 zł
  • Mięsiwo w słoiku Auchan

    300 g

    Oszczędzasz 1,78 zł
    7,10 zł 8,88 zł
  • Danie gotowe w kubku Knorr

    48-89 g

    3,99 zł
  • Makaron Lubella spaghetti, świderki lub pióra

    1 kg

    7,49 zł
  • Passata pomidorowa

    680 g

    4,70 zł

Zobacz stronę 24 z 41

Promocje na stronie 25

7 produktów na tej stronie: Słodycze i przekąski, Słodycze i wyroby piekarnicze, Kawa i herbata

Auchan gazetka, strona 25 z 41 — Kawa ziarnista Caffe Crema luzem lub w opakowaniu, Żurawina cięta suszona, słodzona luzem l…
  • Kawa ziarnista Caffe Crema luzem lub w opakowaniu

    1 kg

    Oszczędzasz 1,30 zł
    4,59 zł 5,89 zł
  • Żurawina cięta suszona, słodzona luzem lub w opakowaniu

    1 kg

    Oszczędzasz 1,03 zł
    2,36 zł 3,39 zł
  • Cukierki musujące pudrowe luzem lub w opakowaniu

    1 kg

    Oszczędzasz 0,80 zł
    2,79 zł 3,59 zł
  • Śliwka Nałęczowska luzem lub w opakowaniu

    1 kg

    Oszczędzasz 0,79 zł
    5,49 zł 6,28 zł
  • Nasiona chia - szałwia hiszpańska luzem lub w opakowaniu

    1 kg

    Oszczędzasz 0,57 zł
    1,99 zł 2,56 zł
  • Ciastka owsiane Ania naturalne, migdałowe, z czarnuszką lub z jagodami goji luzem lub w opakowaniu

    500 g

    Oszczędzasz 0,47 zł
    2,89 zł 3,36 zł
  • Ciastka słoneczka kruche z marmoladą luzem lub w opakowaniu

    1 kg

    Oszczędzasz 0,33 zł
    1,28 zł 1,61 zł

Zobacz stronę 25 z 41

Promocje na stronie 26

6 produktów na tej stronie: Napoje

Auchan gazetka, strona 26 z 41 — Napój Pepsi, Pepsi Zero lub Mirinda, Woda Muszyna, Woda Żywiec Zdrój
  • Napój Pepsi, Pepsi Zero lub Mirinda

    4 x 0.33 l

    Oszczędzasz 4,43 zł
    10,69 zł 15,12 zł
  • Woda Muszyna

    6 x 1,75 l

    Oszczędzasz 3,59 zł
    14,29 zł 17,88 zł
  • Woda Żywiec Zdrój

    6 x 1 l

    Oszczędzasz 3,49 zł
    11,99 zł 15,48 zł
  • Sok jabłkowy 100%

    3 l

    Oszczędzasz 2,60 zł
    10,38 zł 12,98 zł
  • Napój Hortex

    1,75 l

    Oszczędzasz 1,88 zł
    2,30 zł 4,18 zł
  • Napój Coca-Cola, Fanta lub Sprite

    1,5 l

    5,98 zł

Zobacz stronę 26 z 41

Promocje na stronie 27

8 produktów na tej stronie: Alkohol

Auchan gazetka, strona 27 z 41 — Zestaw piw Paulaner, Piwo Bitburger Pils, Piwo Paulaner
  • Zestaw piw Paulaner

    3 x 0,5 l, alk. 5,23% vol., w butelkach + szklanka

    Oszczędzasz 8,94 zł
    39,95 zł 48,89 zł
  • Piwo Bitburger Pils

    0,5 l, alk. 4,8% vol., w butelce

    Oszczędzasz 2,50 zł
    5,99 zł 8,49 zł
  • Piwo Paulaner

    0.5 l, alk. 0-6% vol., w butelce. wybrane rodzaje

    Oszczędzasz 1,82 zł
    5,46 zł 7,28 zł
  • Piwo Herrnbräu Premium Pils

    0.5 l, alk. 4,8-5,5% vol., w butelce

    Oszczędzasz 1,49 zł
    4,49 zł 5,98 zł
  • Piwo Krombacher

    0,5 l, alk. 4,8-5,3% vol., wybrane rodzaje

    Oszczędzasz 1,19 zł
    5,00 zł 6,19 zł
  • Piwo Oktoberfestbier

    0.5 l, alk. 5,9-6,1% vol.. wybrane rodzaje

    Oszczędzasz 0,69 zł
    6,29 zł 6,98 zł
  • Piwo Beck's

    0,5 l, alk. 0-5% vol., w puszce, 2 rodzaje

    Oszczędzasz 0,48 zł
    3,50 zł 3,98 zł
  • Piwo Franziskaner

    0.5 l. alk. 5% vol.. dwa rodzaje, w butelce

    5,19 zł

Zobacz stronę 27 z 41

Promocje na stronie 28

7 produktów na tej stronie: Drogeria i kosmetyki, Dom i ogród, majsterkowanie

Auchan gazetka, strona 28 z 41 — Mop ze spryskiwaczem 1-2 Spray Max Box Vileda, Odświeżacz powietrza Glade, Somat Nabłyszcza…
  • Mop ze spryskiwaczem 1-2 Spray Max Box Vileda

    Oszczędzasz 80,00 zł
    99,99 zł 179,99 zł
  • Odświeżacz powietrza Glade

    20 ml

    Oszczędzasz 3,49 zł
    19,99 zł 23,48 zł
  • Somat Nabłyszczacz lub sól do zmywarki

    750 ml/2.5 kg

    Oszczędzasz 2,81 zł
    17,98 zł 20,79 zł
  • Płyn do mycia Sidolux

    750 ml

    Oszczędzasz 2,29 zł
    8,49 zł 10,78 zł
  • Ręcznik papierowy 2-warstwowy

    1 rolka, 300 listków

    Oszczędzasz 1,99 zł
    5,99 zł 7,98 zł
  • Płyn lub spray do mycia szyb Clin

    500 ml

    Oszczędzasz 1,49 zł
    7,99 zł 9,48 zł
  • Folia aluminiowa

    20 m

    Oszczędzasz 0,95 zł
    5,49 zł 6,44 zł

Zobacz stronę 28 z 41

Promocje na stronie 29

8 produktów na tej stronie: Drogeria i kosmetyki, Artykuły dla dzieci, Dom i ogród, majsterkowanie

Auchan gazetka, strona 29 z 41 — Kapsułki do zmywarek lemon, Kapsułki, proszek lub żel do prania Persil, Pieluchomajtki Pamp…
  • Kapsułki do zmywarek lemon

    35-45 szt., wybrane rodzaje (1,29-1,00 zł/szt.)

    Oszczędzasz 30,00 zł
    44,98 zł 74,98 zł
  • Kapsułki, proszek lub żel do prania Persil

    13 szt./0,99-1,1 kg/0,9-0,99 L, wybrane rodzaje

    Oszczędzasz 10,99 zł
    21,99 zł 32,98 zł
  • Pieluchomajtki Pampers

    27-48 szt., wybrane rodzaje

    Oszczędzasz 9,99 zł
    49,99 zł 59,98 zł
  • Papier toaletowy Regina

    4 rolki (3,00 zł/szt.)

    Oszczędzasz 3,99 zł
    11,99 zł 15,98 zł
  • Podkład jednorazowe

    8 szt., wym.: 90 x 60 cm (1.87 zł/szt.)

    Oszczędzasz 3,39 zł
    14,99 zł 18,38 zł
  • Chusteczki nawilżane WaterWipes

    60 szt., 2 rodzaje (0.18 zł/szt.)

    Oszczędzasz 2,99 zł
    10,99 zł 13,98 zł
  • Płyn do prania Sofin

    1.1 l, wybrane rodzaje

    Oszczędzasz 2,99 zł
    18,99 zł 21,98 zł
  • Papier do pieczenia Stella

    8 m (0.75 zł/m)

    Oszczędzasz 0,99 zł
    5,99 zł 6,98 zł

Zobacz stronę 29 z 41

Promocje na stronie 30

7 produktów na tej stronie: Drogeria i kosmetyki

Auchan gazetka, strona 30 z 41 — Jednorazowe maszynki do golenia Gillette, Podpaski Always, Szczoteczka Jordan
  • Jednorazowe maszynki do golenia Gillette

    8 szt.

    Oszczędzasz 9,99 zł
    24,99 zł 34,98 zł
  • Podpaski Always

    8-20 szt.

    Oszczędzasz 4,49 zł
    9,99 zł 14,48 zł
  • Szczoteczka Jordan

    Oszczędzasz 4,00 zł
    4,00 zł 8,00 zł
  • Żel do kąpieli Old Spice

    400 ml

    Oszczędzasz 3,49 zł
    15,99 zł 19,48 zł
  • Szampon do włosów Ziaja

    300-500 ml

    Oszczędzasz 2,60 zł
    5,99 zł 8,59 zł
  • Dezodorant antyperspirant Nivea

    50-150 ml

    Oszczędzasz 2,49 zł
    11,99 zł 14,48 zł
  • Chusteczki uniwersalne 2-warstwowe Auchan

    200 szt.

    Oszczędzasz 0,99 zł
    4,99 zł 5,98 zł

Zobacz stronę 30 z 41

Promocje na stronie 31

8 produktów na tej stronie: Dom i ogród, majsterkowanie, Kwiaty i rośliny, Odzież, obuwie i tekstylia

Auchan gazetka, strona 31 z 41 — Zestaw 3 misek nierdzewnych, Pojemnik na żywność prostokątny Curver, Dzbanek do zimnych nap…
  • Zestaw 3 misek nierdzewnych

    śr.: 14,5 cm, 19 cm, 24 cm

    Oszczędzasz 9,00 zł
    19,99 zł 28,99 zł
  • Pojemnik na żywność prostokątny Curver

    poj: 1,2 l

    Oszczędzasz 6,70 zł
    4,29 zł 10,99 zł
  • Dzbanek do zimnych napojów

    poj.: 2 l

    Oszczędzasz 2,60 zł
    9,99 zł 12,59 zł
  • Komplet 24 sztućców

    Oszczędzasz 1,99 zł
    8,00 zł 9,99 zł
  • Zestaw 2 ścierek kuchennych

    wym.: 60 x 40 cm

    Oszczędzasz 1,50 zł
    3,49 zł 4,99 zł
  • Areca

    don. 17 cm

    38,89 zł
  • Calathea

    don. 14 cm

    25,89 zł
  • Ręcznik 100% bawełny

    wym.: 30 x 50 cm

    2,49 zł

Zobacz stronę 31 z 41

Promocje na stronie 32

7 produktów na tej stronie: Odzież, obuwie i tekstylia

Auchan gazetka, strona 32 z 41 — Kurtka męska techniczna typu parka, na polarze, Kurtka pikowana damska lub męska z kapturem…
  • Kurtka męska techniczna typu parka, na polarze

    rozm.: S-3XL

    Oszczędzasz 45,00 zł
    110,00 zł 155,00 zł
  • Kurtka pikowana damska lub męska z kapturem

    rozm.: S-3XL, różne kolory

    Oszczędzasz 27,00 zł
    63,00 zł 90,00 zł
  • Bezrękawnik męski typu puffy

    rozm: S-3XL, beżowy, granatowy, czerwony

    Oszczędzasz 20,00 zł
    90,00 zł 110,00 zł
  • Koszula męska gładka

    rozm.: S-3XL, 100% bawełny, biała, niebieska lub granatowa

    Oszczędzasz 13,00 zł
    35,00 zł 48,00 zł
  • Koszula męska flanelowa w kratę

    rozm.: S-3XL, 100% bawełny

    Oszczędzasz 11,00 zł
    34,00 zł 45,00 zł
  • T-shirt męski z długim rękawem z fantazyjnego materiału

    rozm.: S-3XL, 100% bawełny

    Oszczędzasz 9,00 zł
    36,00 zł 45,00 zł
  • Spodnie męskie typu chino

    rozm.: 38-52, 100% bawełny

    49,00 zł

Zobacz stronę 32 z 41

Promocje na stronie 33

6 produktów na tej stronie: Odzież, obuwie i tekstylia

Auchan gazetka, strona 33 z 41 — Kurtka damska lub męska typu puffy, Spodnie damskie, typu jogpant, elastyczny pasek, Bokser…
  • Kurtka damska lub męska typu puffy

    rozm.: S-3XL

    Oszczędzasz 45,00 zł
    90,00 zł 135,00 zł
  • Spodnie damskie, typu jogpant, elastyczny pasek

    rozm.: 36-52

    Oszczędzasz 25,00 zł
    55,00 zł 80,00 zł
  • Bokserki męskie

    rozm.: S-XXL

    Oszczędzasz 5,00 zł
    15,00 zł 20,00 zł
  • T-shirt damski, z długim rękawem, z guziczkami

    rozm.: XS-3XL

    Oszczędzasz 4,00 zł
    32,00 zł 36,00 zł
  • Majtki bawełniane damskie

    duże rozmiary

    Oszczędzasz 0,90 zł
    5,00 zł 5,90 zł
  • Sweter męski akrylowy

    rozm.: S-3XL, różne kolory

    40,00 zł

Zobacz stronę 33 z 41

Promocje na stronie 34

7 produktów na tej stronie: Elektronika i AGD, Dom i ogród, majsterkowanie

Auchan gazetka, strona 34 z 41 — Air fryer, frytownica beztłuszczowa Bosch MAFS2462B, Maszynka do mielenia ZELMER ZMM4048B, …
  • Air fryer, frytownica beztłuszczowa Bosch MAFS2462B

    6,1 L

    Oszczędzasz 300,00 zł
    299,00 zł 599,00 zł
  • Maszynka do mielenia ZELMER ZMM4048B

    Oszczędzasz 80,00 zł
    319,00 zł 399,00 zł
  • Odkurzacz workowy MPM MOD-52

    Oszczędzasz 59,01 zł
    179,99 zł 239,00 zł
  • Blender Tefal Infinity Force V2 HB9438

    Oszczędzasz 30,00 zł
    189,00 zł 219,00 zł
  • Czajnik szklany Bass BH10364

    1,7 L

    Oszczędzasz 29,01 zł
    89,99 zł 119,00 zł
  • Dzbanek filtrujący

    2,5 L

    Oszczędzasz 19,01 zł
    89,99 zł 109,00 zł
  • Wkłady Brita Maxtra Pro Pure Performance

    62,99 zł

Zobacz stronę 34 z 41

Promocje na stronie 35

7 produktów na tej stronie: Drogeria i kosmetyki, Dom i ogród, majsterkowanie, Elektronika i AGD

Auchan gazetka, strona 35 z 41 — Suszarka z pompą ciepła Qilive Q.6166, Lokosuszarka 5 w 1 Qilive Q.7880, Maszynka do strzyż…
  • Suszarka z pompą ciepła Qilive Q.6166

    8 KG

    Oszczędzasz 350,00 zł
    1 299,00 zł 1 649,00 zł
  • Lokosuszarka 5 w 1 Qilive Q.7880

    Oszczędzasz 37,99 zł
    109,00 zł 146,99 zł
  • Maszynka do strzyżenia włosów Qilive Q.7374

    Oszczędzasz 15,99 zł
    49,00 zł 64,99 zł
  • Czajnik Qilive Q.5201

    1 L

    Oszczędzasz 10,99 zł
    59,00 zł 69,99 zł
  • Golarka Qilive Q.7819

    Oszczędzasz 10,99 zł
    79,00 zł 89,99 zł
  • Młynek do kawy Qilive Q.5321

    Oszczędzasz 10,00 zł
    69,99 zł 79,99 zł
  • Waga łazienkowa Qilive Q.7373

    130 KG

    Oszczędzasz 10,00 zł
    29,99 zł 39,99 zł

Zobacz stronę 35 z 41

Promocje na stronie 36

7 produktów na tej stronie: Elektronika i AGD

Auchan gazetka, strona 36 z 41 — LED TV 32" Qilive 32H231/H251B, Radio CD/MP3 Qilive Q.1818, Słuchawki bezprzewodowe Qilive …
  • LED TV 32" Qilive 32H231/H251B

    32"

    Oszczędzasz 100,00 zł
    399,00 zł 499,00 zł
  • Radio CD/MP3 Qilive Q.1818

    Oszczędzasz 30,00 zł
    159,00 zł 189,00 zł
  • Słuchawki bezprzewodowe Qilive Q.1342/Q.1621

    Oszczędzasz 25,00 zł
    59,99 zł 84,99 zł
  • Stacja pogodowa Qilive Q.2248

    Oszczędzasz 20,00 zł
    79,00 zł 99,00 zł
  • Smart LED TV 55" LG 55AU731

    55"

    1 399,00 zł
  • Smart QLED TV 65" Samsung QE65Q8

    65"

    2 499,00 zł
  • Smart LED TV 43" Qilive Q43US251

    43"

    799,00 zł

Zobacz stronę 36 z 41

Promocje na stronie 37

7 produktów na tej stronie: Elektronika i AGD

Auchan gazetka, strona 37 z 41 — Urządzenie wielofunkcyjne Canon G3410, Stacja multimedialna Tracer CR-PLAY 7.0, Głośnik Qil…
  • Urządzenie wielofunkcyjne Canon G3410

    Oszczędzasz 100,00 zł
    499,00 zł 599,00 zł
  • Stacja multimedialna Tracer CR-PLAY 7.0

    Oszczędzasz 40,00 zł
    219,00 zł 259,00 zł
  • Głośnik Qilive Q,3119

    Oszczędzasz 30,00 zł
    59,99 zł 89,99 zł
  • Mysz bezprzewodowa Qilive Q.3934

    Oszczędzasz 15,00 zł
    29,99 zł 44,99 zł
  • Telefon HMD150 Music

    149,00 zł
  • Smartfon Hammer IRON V

    659,00 zł
  • Smartfon Xiaomi Redmi 17

    899,00 zł

Zobacz stronę 37 z 41

Promocje na stronie 38

7 produktów na tej stronie: Książki, gazety i artykuły papiernicze

Auchan gazetka, strona 38 z 41 — Książki historyczne, Książki różne tytuły, Zdrapywanki z rysikiem książeczki kreatywne
  • Książki historyczne

    Oszczędzasz 9,99 zł
    20,00 zł 29,99 zł
  • Książki różne tytuły

    Oszczędzasz 8,99 zł
    15,00 zł 23,99 zł
  • Zdrapywanki z rysikiem książeczki kreatywne

    Oszczędzasz 8,10 zł
    10,00 zł 18,10 zł
  • Książeczki dla dzieci różne tytuły

    5,00 zł
  • Książki dla dzieci 7-12 lat

    8,00 zł
  • Kolorowanka samoprzylepna

    300 x 30 cm

    10,00 zł
  • Książki różne tytuły

    15,00 zł

Zobacz stronę 38 z 41

Promocje na stronie 39

6 produktów na tej stronie: Dekoracje i artykuły świąteczne, Kwiaty i rośliny, Pozostałe

Auchan gazetka, strona 39 z 41 — Latarenka solarna, Bukiet jesienny lub gałązka wisząca, Znicz szklany łezka
  • Latarenka solarna

    Oszczędzasz 9,00 zł
    20,99 zł 29,99 zł
  • Bukiet jesienny lub gałązka wisząca

    Oszczędzasz 5,00 zł
    14,99 zł 19,99 zł
  • Znicz szklany łezka

    120 g

    Oszczędzasz 2,50 zł
    6,49 zł 8,99 zł
  • Wkład olejowy płomień 7

    430 g

    Oszczędzasz 1,00 zł
    8,99 zł 9,99 zł
  • Wkład parafinowy świetlik 2

    130 g

    Oszczędzasz 0,60 zł
    1,99 zł 2,59 zł
  • Gałązka lub liść klonu

    3,99 zł

Zobacz stronę 39 z 41

Promocje na stronie 40

Auchan gazetka, strona 40 z 41

Na tej stronie nie znaleźliśmy produktów z ceną.

Zobacz stronę 40 z 41

Promocje na stronie 41

2 produktów na tej stronie: Dekoracje i artykuły świąteczne, Pozostałe

Auchan gazetka, strona 41 z 41 — Znicz solarny serce duże z kolią, Wkład LED
  • Znicz solarny serce duże z kolią

    szt.

    Oszczędzasz 14,20 zł
    44,99 zł 59,19 zł
  • Wkład LED

    opak.

    Oszczędzasz 1,00 zł
    2,49 zł 3,49 zł

Zobacz stronę 41 z 41

Najczęstsze pytania

Do kiedy obowiązuje ta gazetka?

Gazetka Auchan straciła ważność 23. 9. 2026 — podane ceny już nie obowiązują. Aktualną gazetkę znajdziesz na stronie sklepu.

Ile stron i produktów ma ta gazetka?

Gazetka ma 41 stron i 271 produktów w cenie promocyjnej. Wszystkie znajdziesz na tej stronie wraz z numerem strony.

Ile można zaoszczędzić na tej gazetce?

Największa oszczędność na jednym produkcie to 510,00 zł, a najwyższa obniżka w gazetce wynosi 77 %. Suma oszczędności z najlepszych promocji to 2 862,00 zł.

Kiedy ukaże się nowa gazetka Auchan?

Nową gazetkę dodajemy, gdy tylko sklep ją opublikuje — zwykle co tydzień. Aktualna gazetka Auchan jest zawsze na stronie sklepu.

Czy te ceny obowiązują we wszystkich sklepach?

Ceny i dostępność towaru mogą się różnić w zależności od sklepu. Dane pochodzą z gazetki Auchan, wiążąca jest zawsze cena na miejscu.

Wszystkie gazetki Auchan

Kolejne gazetki Auchan

Gazetki innych sklepów

Zacznij śledzić swoje oszczędności prosto w telefonie

Przeglądanie gazetek promocyjnych jest świetne. Jeszcze lepiej jest wiedzieć, ile udało się zaoszczędzić i wydać.

  • Lista z gazetki jednym kliknięciem Dotykasz produktu wprost w gazetce i już jest na liście zakupów — bez przepisywania nazw i cen.
  • Lista współdzielona z rodziną Jedna lista dla całego domu. Kto akurat jest w sklepie, odhacza — reszta widzi to od razu.
  • Alert cenowy na produkt Wybierz ulubiony produkt, a dostaniesz powiadomienie, gdy trafi do promocji.
  • Ile zaoszczędziłeś Przy każdych zakupach liczymy różnicę wobec zwykłej ceny — w miesiącu i w całym roku.
  • Statystyki i historia zakupów Wszystkie zakupy w jednym miejscu: ile wydałeś, ile zaoszczędziłeś i w której kategorii najwięcej.
  • Karty lojalnościowe w jednym miejscu Karty z portfela skanujesz raz, a przy kasie pokazujesz je już tylko w telefonie.
Szukaj produktów w gazetkach… Szukaj