Cba Komfos

Cba Komfos

Cba Komfos leták od 7. 5. do 10. 5. 2026

Platnosť 7. 5. 2026 – 10. 5. 2026

Platnosť
Strán
1
Produktov s cenou
4

Leták Cba Komfos obsahuje 1 strana a 4 produkty s akciovými cenami a platí do 10. 5. 2026.

Najviac akcií nájdete v kategóriách Sladkosti a slané pochutiny (2), Mrazené produkty (1) a Trvanlivé potraviny (1).

Obrázky strán tohto letáka sme už odstránili. Prehľad produktov a cien zostáva.

Všetky strany letáka

Akcie na strane 1

4 produktov na tejto strane: Sladkosti a slané pochutiny, Mrazené produkty, Trvanlivé potraviny

  • CBA Premium rybie prsty nemleté, hlbokozmrazené, predsmažené, obaľované

    250 g

    2,59 €
  • CBA šampiňóny krájané v slanom náleve

    212 ml (pevný podiel 115 g)

    0,89 €
  • CBA tyčinky slané

    200 g

    0,89 €
  • CBA tyčinky sezamové

    200 g

    0,99 €

Zobraziť stranu 1 z 1

Časté otázky

Dokedy platí tento leták?

Platnosť letáka Cba Komfos skončila 10. 5. 2026 — ceny v ňom už neplatia. Aktuálny leták nájdete na stránke obchodu.

Koľko strán a produktov má tento leták?

Leták má 1 strana a 4 produkty s akciovou cenou. Všetky nájdete na tejto stránke aj s číslom strany.

Kedy vyjde nový leták Cba Komfos?

Nový leták pridávame hneď, ako ho obchod zverejní — väčšinou každý týždeň. Aktuálny leták Cba Komfos je vždy na stránke obchodu.

Platia tieto ceny vo všetkých predajniach?

Ceny a dostupnosť tovaru sa môžu líšiť podľa predajne. Údaje preberáme z letáka Cba Komfos, záväzná je vždy cena na mieste.

Všetky letáky Cba Komfos

Ďalšie letáky Cba Komfos

Letáky iných obchodov

Čo appka vie a táto stránka nie

Túto stránku si prečítate a zabudnete na ňu. Appka si pamätá, čo kupujete, a stráži ceny za vás.

  • Zoznam z letáka na jeden klik

    Ťuknete na produkt priamo v letáku a je v nákupnom zozname — bez prepisovania názvov a cien.

  • Zoznam zdieľaný s rodinou

    Jeden zoznam pre celú domácnosť. Kto je práve v obchode, odškrtáva — ostatní to vidia hneď.

  • Strážny pes na produkt

    Vyberte si obľúbený tovar a príde vám upozornenie, keď pôjde do akcie.

  • Koľko ste ušetrili

    Pri každom nákupe spočítame rozdiel oproti bežnej cene — za mesiac aj za celý rok.

  • Štatistiky a história nákupov

    Všetky nákupy pokope: koľko ste minuli, koľko ušetrili a v ktorej kategórii najviac.

  • Vernostné karty na jednom mieste

    Kartičky z peňaženky nafotíte raz a pri pokladni ich už len ukážete v telefóne.

Zistite, koľko viete ušetriť

Stiahnuť appku